Барај
%
×
Okaidi new collection
МОКАСИНИ
МОКАСИНИ
МОКАСИНИ
МОКАСИНИ
МОКАСИНИ
МОКАСИНИ
МОКАСИНИ
МОКАСИНИ
МОКАСИНИ
МОКАСИНИ
GEOX

МОКАСИНИ

Шифра на артикл: D35DNA00022-4002
6.990 МКД
6.990 МКД
5.592 МКД
Заштеда: 1.398 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • 36
  36
 • 37
  37
 • 38
  38
 • 39
  39
 • 39,5
  39,5
 • 40
  40
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија МОКАСИНИ
Бренд GEOX
Пол ЖЕНСКИ
Боја ТЕГЕТ
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 100% КОЖА85% КОЖА 15% ПУ ЧЕВЛИ ЗА СУВО ВРЕМЕ ИЗРАБОТКА ЛЕПЕНИ

6.990 МКД
6.990 МКД
5.592 МКД
Заштеда: 1.398 МКД
Извести ме за попуст
2
1