Барај
МОКАСИНИ
МОКАСИНИ
МОКАСИНИ
МОКАСИНИ
МОКАСИНИ
МОКАСИНИ
МОКАСИНИ
МОКАСИНИ
HUGO

МОКАСИНИ

Шифра на артикл: 50469572-025
11.290 МКД
9.040 МКД
9.040 МКД
Заштеда: 2.250 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • 40
  40
 • 41
  41
 • 42
  42
 • 43
  43
 • 44
  44
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија МОКАСИНИ
Бренд HUGO
Пол МАШКИ
Боја СИВА
Сезона Online Only
Состав Лице:100% Кожа Постава:100% Кожа Гума / Полиуретан
Trenutno nema komentara