Барај
%
×
Слави ја својата убавина секој ден!

Kiko Milano Powerful Love Collection

МАРАМА
МАРАМА
МАРАМА
МАРАМА
МАРАМА
МАРАМА
DAN JOHN

МАРАМА

Шифра на артикл: DJ000899
Isbn: I22X03-3519-EASBEIGE
Провери достапност
  • UNI
    UNI
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија МАРАМА
Бренд DAN JOHN
Пол МАШКИ
Боја КРЕМ
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 10% Волна, 5% Памук, 85% Акрил
Trenutno nema komentara