Барај
МАРАМА
МАРАМА
МАРАМА
МАРАМА
GUESS

МАРАМА

Шифра на артикл: GSS008974
Isbn: AW8621SIL90-BLU

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    *
Залихи
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија МАРАМА
Бренд GUESS
Пол ЖЕНСКИ
Боја КАФЕНА
Состав 54% Модал 27% Вискоза 19% Свила

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
МАРАМА GSS010408
2.490 МКД
Sačuvano u omiljne
МАРАМА GSS010254
2.490 МКД
Sačuvano u omiljne
МАРАМА GSS010041
4.490 МКД