Барај
%
×
MANGO - BRING COLORS TO YOUR LIFE!
МАНТИЛ
МАНТИЛ
МАНТИЛ
МАНТИЛ
МАНТИЛ
МАНТИЛ
МАНТИЛ
МАНТИЛ
МАНТИЛ
МАНТИЛ
HUGO

МАНТИЛ

Шифра на артикл: HB50507017 001
0 МКД
22.990 МКД
16.093 МКД
Заштеда: 6.897 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • 48
  48
 • 50
  50
 • 52
  52
 • 54
  54
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија МАНТИЛИ
Бренд HUGO
Пол МАШКИ
Боја ЦРНА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 50% ПОЛИЕСТЕР 42% ПОЛИАМИД 8% ЕЛАСТИН

0 МКД
22.990 МКД
16.093 МКД
Заштеда: 6.897 МКД
Извести ме за попуст
2
1