Барај
%
×
KIDS COLLECTION
МАИЦА
МАИЦА
МАИЦА
МАИЦА
МАИЦА
МАИЦА
МАИЦА
МАИЦА
МАИЦА
МАИЦА
DESIGUAL

МАИЦА

Шифра на артикл: DG24SWTK77-1000
0 МКД
3.690 МКД
3.690 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија МАИЦИ
Бренд DESIGUAL
Пол ЖЕНСКИ
Боја РАЗНОБОЈНО
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 95% ПАМУК 5% ЕЛАСТИН


Слични производи

Sačuvano u omiljne
МАИЦИ 223540_BM
1.690 МКД
Големина
XS-S
M-L
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ 8867886-58
990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ 1387220-57
1.290 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ SS177383-7147
2.392 МКД
Заштеда -20%
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ DG24SWTK77-3000
3.690 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ 8867900-58
990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ 67006317-99
1.192 МКД
Заштеда -20%
1.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ LV37697-0062
1.890 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ GW4RI21 KBYH0 F0E1
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
0 МКД
3.690 МКД
3.690 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1