Барај
%
×
Okaidi new collection
ТЕГЕТ
ТЕГЕТ
ТЕГЕТ
ТЕГЕТ
ТЕГЕТ
ТЕГЕТ
ТЕГЕТ
ТЕГЕТ
SPRINGFIELD

ТЕГЕТ

Шифра на артикл: 0647092-10
1.190 МКД
1.190 МКД
952 МКД
Заштеда: 238 МКД
Провери достапност
 • 5 ДО 6 ГОДИНИ
  5 ДО 6 ГОДИНИ
 • 7 ДО 8 ГОДИНИ
  7 ДО 8 ГОДИНИ
 • 9 ДО 10 ГОДИНИ
  9 ДО 10 ГОДИНИ
 • 11 ДО 12 ГОДИНИ
  11 ДО 12 ГОДИНИ
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Бренд SPRINGFIELD
Пол МОМЧИЊА
Боја ТЕГЕТ
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 100% ПАМУК