Барај
%
×
PERFECT EVERYDAY OUTFIT WITH REPLAY
МАИЦА
МАИЦА
МАИЦА
МАИЦА
МАИЦА
МАИЦА
MANGO

МАИЦА

Шифра на артикл: 67006009-08
Šifra proizvođača: 67006009
790 МКД
590 МКД
590 МКД
Заштеда: 200 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • 6 Години (116cm)
  6 Години (116cm)
 • 8 Години (128cm)
  8 Години (128cm)
 • 10 Години (140cm)
  10 Години (140cm)
 • 12 Години (152cm)
  12 Години (152cm)
 • 13-14 Години (164 cm)
  13-14 Години (164 cm)
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија МАИЦИ
Бренд MANGO
Пол МОМЧИЊА
Боја КРЕМ
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 100% ПАМУК

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПОЛО МАИЦИ 67075137-07
490 МКД
Заштеда -17%
590 МКД
Големина
6 Години (116cm)
8 Години (128cm)
97
10 Години (140cm)
12 Години (152cm)
13-14 Години (164 cm)
790 МКД
590 МКД
590 МКД
Заштеда: 200 МКД
Извести ме за попуст
2
1