Барај
%
×
MANGO - BRING COLORS TO YOUR LIFE!
МАИЦА
МАИЦА
МАИЦА
МАИЦА
МАИЦА
МАИЦА
МАИЦА
МАИЦА
МАИЦА
МАИЦА
DESIGUAL

МАИЦА

Шифра на артикл: DG24SWTK94-2000
0 МКД
2.190 МКД
2.190 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија МАИЦИ
Бренд DESIGUAL
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 95% ПАМУК 5% ЕЛАСТИН


Слични производи

Sačuvano u omiljne
МАИЦИ 222113_BK
1.490 МКД
Големина
XS-S
M-L
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ GW4YK63 KC7M0 JBLK
5.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ 67008657-99
1.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ DG24SWTK82-2000
3.290 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ DG24SWTK30-2000
3.790 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ 67028662-99
990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ 67026329-99
890 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ 67007137-99
1.290 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ RW3071E {20994}098
2.790 МКД
Големина
XXS
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ GW4GP10 KC7D2 JBLK
3.690 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ GW4GP09 KC790 JBLK
2.190 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ CKJ20J223166-BEH
3.990 МКД
Големина
XS
S
M
0 МКД
2.190 МКД
2.190 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1