Барај
%
×
Okaidi new collection
МАИЦА
МАИЦА
МАИЦА
МАИЦА
МАИЦА
МАИЦА
МАИЦА
МАИЦА
МАИЦА
МАИЦА
DESIGUAL

МАИЦА

Шифра на артикл: DG24SWTK55-1000
0 МКД
3.690 МКД
2.952 МКД
Заштеда: 738 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија МАИЦИ
Бренд DESIGUAL
Пол ЖЕНСКИ
Боја БЕЛА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 100% ПАМУК


Слични производи

Sačuvano u omiljne
МАИЦИ 222828_WT
1.490 МКД
Големина
XS-S
M-L
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ HB50520307 102
4.690 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ THDW0DW17816-YBH
2.590 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ 67735146-01
712 МКД
Заштеда -20%
890 МКД
Големина
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ 67008658-02
792 МКД
Заштеда -20%
990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ 1387209-99
1.032 МКД
Заштеда -20%
1.290 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ 1387157-99
1.032 МКД
Заштеда -20%
1.290 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ DG24SWTK10-1000
2.632 МКД
Заштеда -20%
3.290 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ 219434_WT
1.352 МКД
Заштеда -20%
1.690 МКД
Големина
XS-S
M-L
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ 67026329-01
712 МКД
Заштеда -20%
890 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ 67007735-85
712 МКД
Заштеда -20%
890 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ 67007137-05
1.032 МКД
Заштеда -20%
1.290 МКД
Големина
XS
S
M
L
0 МКД
3.690 МКД
2.952 МКД
Заштеда: 738 МКД
Извести ме за попуст
2
1