Барај
%
×
Forever denim with replay
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
LEVI'S

БЛУЗА

Шифра на артикл: LVA7194-0002
0 МКД
2.790 МКД
2.790 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија БЛУЗИ
Бренд LEVI'S
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 40% МОДАЛ 40% ПАМУК 17% ПОЛИЕСТЕР 3% ЕЛАСТИН

Слични производи

Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ GW4GP05 KC760 JBLK
4.890 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 67055142-99
890 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 6765940-01
1.290 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ THDW0DW17990-BDS
3.190 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 6765938-01
1.290 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ GW4RH18 KC1X0 JBLK
5.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 67010470-99
890 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 67010461-99
690 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 67060460-99
1.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 67010469-99
1.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 67000464-99
1.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ HB50508524 002
6.872 МКД
Заштеда -20%
8.590 МКД
Големина
XS
S
M
L
0 МКД
2.790 МКД
2.790 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1