Барај
%
×
Forever denim with replay
МАИЦА
МАИЦА
МАИЦА
МАИЦА
МАИЦА
МАИЦА
MANGO

МАИЦА

Шифра на артикл: 67003708-07
Šifra proizvođača: 67003708
790 МКД
790 МКД
790 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции кои се пресметуваат во кошничка

Провери достапност
 • 9-12 Месеци
  9-12 Месеци
 • 12-18 Месеци
  12-18 Месеци
 • 18-24 Месеци
  18-24 Месеци
 • 2-3 Години
  2-3 Години
 • 3-4 Години
  3-4 Години
 • 4-5 Години
  4-5 Години
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија МАИЦИ
Бренд MANGO
Пол БЕБЕ ДЕВОЈЧИЊА
Боја КРЕМ
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 100% ПАМУК

790 МКД
790 МКД
790 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1