Барај
%
×
Geox - step out in style
МАИЦА
МАИЦА
МАИЦА
МАИЦА
МАИЦА
МАИЦА
MANGO

МАИЦА

Шифра на артикл: 67010426-56
Šifra proizvođača: 67010426
590 МКД
590 МКД
590 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции кои се пресметуваат во кошничка

Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
 • XXL
  XXL
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија МАИЦИ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја ТЕГЕТ
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 100% ПАМУК

Слични производи

Sačuvano u omiljne
МАИЦИ 67077140-56
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ 67075744-54
890 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ THDW0DW17881-C1G
2.890 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ SDW1011494A-IBX
1.790 МКД
Големина
8
10
12
14
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ SDW1011423A-98T
2.690 МКД
Големина
6
8
10
12
14
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ THDW0DW17382-C1G
2.090 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ 67010425-56
590 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ 67040416-56
590 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
590 МКД
590 МКД
590 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1