Барај
%
×
Geox - step out in style
МАИЦА
МАИЦА
МАИЦА
МАИЦА
МАИЦА
МАИЦА
MANGO

МАИЦА

Шифра на артикл: 67010417-70
Šifra proizvođača: 67010417
690 МКД
690 МКД
690 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции кои се пресметуваат во кошничка

Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија МАИЦИ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРВЕНА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 100% ПАМУК

Слични производи

Sačuvano u omiljne
МАИЦИ SDW6011849A-OU3
1.890 МКД
Големина
8
10
12
14
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ THDW0DW17993-XNL
2.890 МКД
Големина
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
ПОЛО МАИЦИ THDW0DW17220-XNL
4.590 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ CKJ20J222343-XA7
2.590 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ CKJ20J223222-XA7
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ 67010425-70
590 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ 67010426-70
590 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ SDW1011378A-WUY
2.790 МКД
Големина
8
10
12
14
16
690 МКД
690 МКД
690 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1