Барај
%
×
Geox - step out in style
МАИЦА
МАИЦА
МАИЦА
МАИЦА
МАИЦА
МАИЦА
GUESS

МАИЦА

Шифра на артикл: GW3BI47 J1314 A502
Isbn: W3BI47J1314-A502
Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија МАИЦИ
Бренд GUESS
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРВЕНА
Сезона FW23 ЕСЕН ЗИМА 2023
Состав 95% ПАМУК 5% ЕЛАСТИН

Слични производи

Sačuvano u omiljne
МАИЦИ SDW6011849A-OU3
1.890 МКД
Големина
8
10
12
14
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ THDW0DW17993-XNL
2.890 МКД
Големина
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
ПОЛО МАИЦИ THDW0DW17220-XNL
4.590 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ CKJ20J222343-XA7
2.590 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ CKJ20J223222-XA7
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ 67010425-70
590 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ 67010426-70
590 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ SDW1011378A-WUY
2.790 МКД
Големина
8
10
12
14
16