Барај
%
×
Forever denim with replay
МАИЦА
PARFOIS

МАИЦА

Шифра на артикл: 208952_BL

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции кои се пресметуваат во кошничка

Провери достапност
  • XS-S
    XS-S
  • M-L
    M-L
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија МАИЦИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја СИНА
Сезона FW23 ЕСЕН ЗИМА 2023
Состав 2% ЕЛАСТИН 26% ПОЛИЕСТЕР 72% ВИСКОЗА

Слични производи

Sačuvano u omiljne
МАИЦИ 67005752-52
890 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ 67006318-50
1.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ 8867895-10
990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ 8867900-10
990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ 220590_BL
990 МКД
Големина
XS-S
M-L
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ GW4GR05 Z3D60 F7V1
6.790 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ 67055743-52
890 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ HB50512002 464
3.290 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ TA5RZX EG8
1.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ LV37697-0063
1.890 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ LV17369-2500
1.890 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ GW4GI26 I3Z14 G7N1
3.390 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL