Барај
%
×
End of summer with KIKO MILANO

BLUE ME - нова револуционерна колекција

МАИЦА
МАИЦА
МАИЦА
МАИЦА
МАИЦА
МАИЦА
МАИЦА
МАИЦА
BOSS

МАИЦА

Шифра на артикл: 50481923-308
2.790 МКД
2.790 МКД
2.790 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
 • XXL
  XXL
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија МАИЦИ
Бренд BOSS
Пол МАШКИ
Боја ЗЕЛЕНА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 100%Памук
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
МАИЦИ 50475330-303
4.290 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ 50477006-303
2.790 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ 50478776-308
4.190 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ 169946-4859
2.590 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ GSS013910
2.790 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ПОЛО МАИЦИ 50468983-334
5.990 МКД
Големина
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ A5XHW-392
2.490 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
XXXL
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ DJ000816
1.272 МКД
Заштеда -20%
1.590 МКД
Големина
S
M
L
XXL
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ DJ000805
1.272 МКД
Заштеда -20%
1.590 МКД
Големина
S
M
XXL
Sačuvano u omiljne
1.512 МКД
Заштеда -20%
1.890 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ RPL009755
2.590 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
XXXL
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ M1011376A-GAG
2.590 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
XXXL