Барај
%
×
WS New Collection

PRETTY, COMFORTABLE & SEXY

МАИЦА
МАИЦА
МАИЦА
МАИЦА
МАИЦА
МАИЦА
GUESS

МАИЦА

Шифра на артикл: GSS013330
Isbn: W2YI44J1311-G831
1.890 МКД
1.890 МКД
1.890 МКД
Заштеда: -0 МКД
Извести ме за попуст
Cross Sale -20%/-30%

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Последно парче
Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија МАИЦИ
Бренд GUESS
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЗЕЛЕНА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 95% Памук 5% Еластан..

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
МАИЦИ 6W3SJ0980000-E19
5.523 МКД
Заштеда -30%
7.890 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ RPL009727
3.213 МКД
Заштеда -30%
4.590 МКД
Големина
XXS
XS
S
M