Барај
%
×
DAN JOHN - Италијански бренд за софистицирани мажи

Нова колекција за тебе и твоите пријатели.

МАИЦА
МАИЦА
МАИЦА
МАИЦА
МАИЦА
МАИЦА
SUPER DRY

МАИЦА

Шифра на артикл: M1011245A-5XA
1.490 МКД
1.490 МКД
1.490 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции.

♻️

Производи со органски памук

Cross sale промоција -10% за 1,-15% за 2,-20% за 3 и повеќе производи

Последно парче
Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
 • XXL
  XXL
 • XXXL
  XXXL
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија МАИЦИ
Бренд SUPER DRY
Пол МАШКИ
Боја ВИОЛЕТОВА
Сезона SS22 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 22

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПОЛО МАИЦИ 50466202-532
4.240 МКД
Заштеда -20%
5.290 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ 50465934-532
3.840 МКД
Заштеда -20%
4.790 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
3.849 МКД
Заштеда -30%
5.490 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ 27057727-65
990 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ 7122223-76
632 МКД
Заштеда -20%
790 МКД
Големина
S
M
XL
XXL
XXXL
Sačuvano u omiljne
ПОЛО МАИЦИ 8551068-76
1.032 МКД
Заштеда -20%
1.290 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
XXXL
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ 0263351-76
792 МКД
Заштеда -20%
990 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
XXXL