Барај
МАИЦА
МАИЦА
МАИЦА
МАИЦА
МАИЦА
МАИЦА
JUST CAVALLI

МАИЦА

Шифра на артикл: GC0642N20663-900
Провери достапност
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
 • XXL
  XXL
Одреди величина
Залихи
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија МАИЦИ
Бренд JUST CAVALLI
Пол МАШКИ
Боја ЦРНА
Сезона FW21 ЕСЕН ЗИМА 2021
Состав 100%Памук
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
МАИЦИ 50469648-001
2.590 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ 50472655-001
3.290 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
XXXL