Барај
%
×
WS New Collection

PRETTY, COMFORTABLE & SEXY

МАИЦА
SPRINGFIELD

МАИЦА

Шифра на артикл: 1382004-43
Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија МАИЦИ
Бренд SPRINGFIELD
Пол ЖЕНСКИ
Боја СИВА
Сезона FW21 ЕСЕН ЗИМА 2021
Состав 50% ПОЛИЕСТЕР 50% ПАМУК.

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
МАИЦИ RPL009791
5.190 МКД
Големина
XS
S
M
L