Барај
%
×
Mango Man New Collection

Парчиња скроени за безвременски комбинации!

ЛЕПЕЗА
ЛЕПЕЗА
ЛЕПЕЗА
ЛЕПЕЗА
PARFOIS

ЛЕПЕЗА

Шифра на артикл: 191614_NU
1.690 МКД
845 МКД
845 МКД
Заштеда: 845 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • U
    U
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Квантитет: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЛЕПЕЗА
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја КРЕМ
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав Лице: 10%Железо, 90%Рафија

Trenutno nema komentara
1.690 МКД
845 МКД
845 МКД
Заштеда: 845 МКД
Извести ме за попуст
2
1