Барај
%
×
UNSTOPABLE - SPRINGFIELD OUTDOOR COLLECTION

Погледнете ја новата outdoor колекција на SPRINGFIELD

ЛЕПЕЗА
ЛЕПЕЗА
ЛЕПЕЗА
ЛЕПЕЗА
ЛЕПЕЗА
ЛЕПЕЗА
PARFOIS

ЛЕПЕЗА

Шифра на артикл: 166360_RT
990 МКД
990 МКД
693 МКД
Заштеда: 297 МКД
Провери достапност
  • U
    U
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЛЕПЕЗА
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја ПОРТОКАЛОВА
Сезона SS22 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 22
Состав Лице: 15%Полиестер, 5%Железо, 80%Бамбус

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЛЕПЕЗА 166359_BU
990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЛЕПЕЗА 1663601LL
990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЛЕПЕЗА 166359_BK
990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЛЕПЕЗА 166357_BK
990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЛЕПЕЗА 195147_PK
990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЛЕПЕЗА 166363_KK
990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЛЕПЕЗА 151833_TQ
990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЛЕПЕЗА 166363_PU
990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЛЕПЕЗА 151833_BL
990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЛЕПЕЗА 191614_NU
1.690 МКД
Sačuvano u omiljne
ЛЕПЕЗА 151833_OR
990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЛЕПЕЗА 166360_TK
693 МКД
Заштеда -30%
990 МКД