Барај
%
×
Okaidi new collection
ЛАНЧЕ
ЛАНЧЕ
ЛАНЧЕ
ЛАНЧЕ
MANGO

ЛАНЧЕ

Шифра на артикл: 67076326-46
Šifra proizvođača: 67076326
890 МКД
890 МКД
712 МКД
Заштеда: 178 МКД
Извести ме за попуст
Последно парче
Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЛАНЧЕ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЗЕЛЕНА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 07% ЦИНК 40% МЕСИНГ 03% НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК 05% ЛАСТИК 45% ПОЛУСКАПОЦЕН КАМЕН

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЛАНЧЕ 218898_GN
952 МКД
Заштеда -20%
1.190 МКД
Sačuvano u omiljne
ЛАНЧЕ 217066_GN
1.192 МКД
Заштеда -20%
1.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ЛАНЧЕ 218947_GN
632 МКД
Заштеда -20%
790 МКД
Sačuvano u omiljne
ЛАНЧЕ 218942_GN
632 МКД
Заштеда -20%
790 МКД
Sačuvano u omiljne
ЛАНЧЕ 217470_GN
632 МКД
Заштеда -20%
790 МКД
Sačuvano u omiljne
ЛАНЧЕ 217071_GN
1.352 МКД
Заштеда -20%
1.690 МКД
890 МКД
890 МКД
712 МКД
Заштеда: 178 МКД
Извести ме за попуст
2
1