Барај
%
×
MANGO - BRING COLORS TO YOUR LIFE!
ЛАНЧЕ
ЛАНЧЕ
ЛАНЧЕ
ЛАНЧЕ
ЛАНЧЕ
ЛАНЧЕ
MANGO

ЛАНЧЕ

Шифра на артикл: 67036049-52
Šifra proizvođača: 67036049
Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЛАНЧЕ
Бренд MANGO
Пол ДЕВОЈЧИЊА
Боја СИНА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 10% ПОЛИЕСТЕР 30% ПАМУК 05% АКРИЛ 10% ЖЕЛЕЗО 20% СТАКЛО 25% ШКОЛКА