Барај
%
×
Слави ја својата убавина секој ден!

Kiko Milano Powerful Love Collection

ЛАНЧЕ
ЛАНЧЕ
ЛАНЧЕ
ЛАНЧЕ
MANGO

ЛАНЧЕ

Шифра на артикл: 37005152-68
Šifra proizvođača: 37005152
Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЛАНЧЕ
Бренд MANGO
Пол ДЕВОЈЧИЊА
Боја ВИОЛЕТОВА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 60% Акрил 20% Смола 10% Железо 10% Полиестер

Trenutno nema komentara