Барај
ЛАНЧЕ
ЛАНЧЕ
ЛАНЧЕ
ЛАНЧЕ
ЛАНЧЕ
ЛАНЧЕ
PARFOIS

ЛАНЧЕ

Шифра на артикл: 183089_HM
790 МКД
790 МКД
790 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Последно парче
Провери достапност
  • U
    *
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЛАНЧЕ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја РАЗНОБОЈНА
Сезона SS21 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 21
Состав 30%Железо, 30%Цинк, 40%Стакло

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи