Барај
%
×
Elevate your style with Mango
ЛАК ЗА НОКТИ
ЛАК ЗА НОКТИ
ЛАК ЗА НОКТИ
ЛАК ЗА НОКТИ

ЛАК ЗА НОКТИ

Шифра на артикл: KC000000487001B
Šifra proizvođača: KC000000487
Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЛАК ЗА НОКТИ
Пол ЖЕНСКИ
Сезона Online Only FW
Состав ОЗНАЧЕНО ПОД НАЛЕПНИЦАТА БАРКОД И НА УПАТСТВОТО НА ШИШЕТО
Нијанса 01 White Spirit