Барај
%
×
Mango Man New Collection

Парчиња скроени за безвременски комбинации!

ЛАК ЗА НОКТИ
ЛАК ЗА НОКТИ
ЛАК ЗА НОКТИ
ЛАК ЗА НОКТИ
KIKO MILANO

ЛАК ЗА НОКТИ

Шифра на артикл: KC000000487002B
Šifra proizvođača: KC000000487
340 МКД
136 МКД
136 МКД
Заштеда: 204 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЛАК ЗА НОКТИ
Бренд KIKO MILANO
Пол ЖЕНСКИ
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав Означено под налепницата баркод и на упатството на шишето
Нијанса 02 Blue Future
Trenutno nema komentara
340 МКД
136 МКД
136 МКД
Заштеда: 204 МКД
Извести ме за попуст
2
1