Барај
%
×
Elevate your style with Mango
КУФЕР
КУФЕР
КУФЕР
КУФЕР
КУФЕР
КУФЕР
КУФЕР
КУФЕР
КУФЕР
КУФЕР
КУФЕР
КУФЕР
КУФЕР
КУФЕР
PARFOIS

КУФЕР

Шифра на артикл: 202793_BL
Провери достапност
  • S
    S
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија КУФЕРИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја СИНА
Сезона SS23 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 23
Состав ПОСТАВА: 5%ПОЛИУРЕТАН, 95%ПОЛИЕСТЕР /НАДВОРЕШНОСТ 1: 5%ПОЛИУРЕТАН, 95%ПОЛИЕСТЕР /ЛИЦЕ: 10%ПОЛИКАРБОНАТ, 90%АКРИЛОНИТРИЛ БУТАДИН СТИРИН

Слични производи

Sačuvano u omiljne
КУФЕРИ 217436_GN
4.490 МКД
Sačuvano u omiljne
КУФЕРИ 216325_RD
4.490 МКД
Sačuvano u omiljne
КУФЕРИ 216648_RD
4.490 МКД
Sačuvano u omiljne
КУФЕРИ 215488_TU
4.490 МКД
Sačuvano u omiljne
КУФЕРИ 214767_MD
4.490 МКД
Sačuvano u omiljne
КУФЕРИ 214748_BL
4.490 МКД
Sačuvano u omiljne
КУФЕРИ 214069_GY
5.290 МКД
Sačuvano u omiljne
КУФЕРИ 212356_BK
4.490 МКД
Sačuvano u omiljne
КУФЕРИ 210668_BK
3.790 МКД
Sačuvano u omiljne
КУФЕРИ 207744_YL
3.333 МКД
Заштеда -37%
3.703 МКД
5.290 МКД
Sačuvano u omiljne
КУФЕРИ 203751_BK
3.790 МКД
Sačuvano u omiljne
КУФЕРИ 202882_BK
4.490 МКД