Барај
КУФЕР
КУФЕР
КУФЕР
КУФЕР
КУФЕР
КУФЕР
КУФЕР
КУФЕР
КУФЕР
КУФЕР
КУФЕР
КУФЕР
КУФЕР
КУФЕР
PARFOIS

КУФЕР

Шифра на артикл: 189534_WT
4.490 МКД
4.490 МКД
4.490 МКД
Заштеда: -0 МКД
Последно парче
Провери достапност
  • S
    S
Одреди величина
Залихи
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија КУФЕРИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја БЕЛА
Сезона FW21 ЕСЕН ЗИМА 2021
Состав Постава: 5%Полиуретан, 95%Полиестер /Лице: 5%Полиуретан, 95%Полиестер

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
КУФЕРИ 194538_FU
3.790 МКД