Барај
%
×
Elevate your style with Mango
КОЖНА ЈАКНА
КОЖНА ЈАКНА
КОЖНА ЈАКНА
КОЖНА ЈАКНА
КОЖНА ЈАКНА
КОЖНА ЈАКНА
КОЖНА ЈАКНА
КОЖНА ЈАКНА
КОЖНА ЈАКНА
КОЖНА ЈАКНА
CALVIN KLEIN JEANS

КОЖНА ЈАКНА

Шифра на артикл: J30J322301-BEH
Провери достапност
  • M
    M
  • L
    L
  • XL
    XL
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија КОЖНА ЈАКНА
Бренд CALVIN KLEIN JEANS
Пол МАШКИ
Боја ЦРНА
Сезона Online Only FW
Состав 74%ПОЛИУРЕТНА 22%ПОЛИЕСТЕР 4%ДРУГИ МАТРИЈАЛИ