Барај
%
×
KIDS COLLECTION
КОШУЛА
КОШУЛА
КОШУЛА
КОШУЛА
КОШУЛА
КОШУЛА
КОШУЛА
КОШУЛА
КОШУЛА
КОШУЛА
PARFOIS

КОШУЛА

Шифра на артикл: 219720_WT
2.990 МКД
2.990 МКД
2.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Провери достапност
  • XS-S
    XS-S
  • M-L
    M-L
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија КОШУЛИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја БЕЛА
Сезона FW24 ЕСЕН ЗИМА 2024
Состав 2% ПОЛИЕСТЕР 25% ЛЕН 73% ЛИОЦЕЛ

ДОПОЛНИ ГО ИЗГЛЕДОТ

Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 219723_WT
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.990 МКД
Големина
XS-S
M-L
Sačuvano u omiljne
ЧАСОВНИЦИ 221473_MM
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.290 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 219412_BK
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.992 МКД
Заштеда -20%
2.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ШЕШИРИ 218920NCU
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.790 МКД
Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ 219945_BK
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.290 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
890 МКД

Слични производи

Sačuvano u omiljne
КОШУЛИ 77040354-05
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
КОШУЛИ 223179_WT
2.290 МКД
Големина
XS-S
M-L
Sačuvano u omiljne
КОШУЛИ 77080358-05
1.490 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
КОШУЛИ 77030353-02
2.990 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
КОШУЛИ 77020348-02
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
КОШУЛИ CKJ20J223867-YAF
6.490 МКД
Големина
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
КОШУЛИ 220650_WT
2.090 МКД
Големина
XS-S
M-L
Sačuvano u omiljne
КОШУЛИ 77010203-01
2.290 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
КОШУЛИ 77085628-02
1.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
КОШУЛИ HB50530260 100
9.890 МКД
Големина
34
36
38
40
Sačuvano u omiljne
КОШУЛИ HB50496339 100
5.192 МКД
Заштеда -20%
6.490 МКД
Големина
36
38
40
Sačuvano u omiljne
КОШУЛИ 216457_WT
2.290 МКД
2.990 МКД
2.990 МКД
2.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1