Барај
%
×
Forever denim with replay
КОШУЛА
КОШУЛА
КОШУЛА
КОШУЛА
MANGO

КОШУЛА

Шифра на артикл: 67044469-02
Šifra proizvođača: 67044469
1.290 МКД
1.290 МКД
1.290 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Последно парче
Провери достапност
 • 12-18 Месеци
  12-18 Месеци
 • 18-24 Месеци
  18-24 Месеци
 • 2-3 Години
  2-3 Години
 • 3-4 Години
  3-4 Години
 • 4-5 Години
  4-5 Години
 • 5-6 Години
  5-6 Години
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија КОШУЛИ
Бренд MANGO
Пол БЕБЕ ДЕВОЈЧИЊА
Боја БЕЛА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 100% ПАМУКПОСТАВА: 100% ПАМУК

Слични производи

Sačuvano u omiljne
КОШУЛИ 67055992-02
990 МКД
Големина
9-12 Месеци
12-18 Месеци
18-24 Месеци
2-3 Години
3-4 Години
5-6 Години
4-5 Години
Sačuvano u omiljne
КОШУЛИ 67063684-02
1.290 МКД
Големина
9-12 Месеци
12-18 Месеци
18-24 Месеци
2-3 Години
3-4 Години
4-5 Години
Sačuvano u omiljne
КОШУЛИ 67090650-01
990 МКД
Големина
9-12 Месеци
12-18 Месеци
18-24 Месеци
2-3 Години
3-4 Години
4-5 Години
1.290 МКД
1.290 МКД
1.290 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1