Барај
%
×
Geox - step out in style
КОШУЛА
КОШУЛА
КОШУЛА
КОШУЛА
КОШУЛА
КОШУЛА
КОШУЛА
КОШУЛА
КОШУЛА
КОШУЛА
MANGO

КОШУЛА

Шифра на артикл: 67084036-10
Šifra proizvođača: 67084036
2.490 МКД
2.490 МКД
2.490 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија КОШУЛИ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЖОЛТА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 29% ПАМУК 71% ВИСКОЗА

Слични производи

Sačuvano u omiljne
КОШУЛИ 67047111-16
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
КОШУЛИ 5547388-05
2.490 МКД
Големина
S
M
L
XL
2.490 МКД
2.490 МКД
2.490 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1