Барај
%
×
MANGO - BRING COLORS TO YOUR LIFE!
КОШУЛА
КОШУЛА
КОШУЛА
КОШУЛА
КОШУЛА
КОШУЛА
КОШУЛА
КОШУЛА
DESIGUAL

КОШУЛА

Шифра на артикл: DG24SWCW21-1000
0 МКД
4.990 МКД
4.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Последно парче
Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија КОШУЛИ
Бренд DESIGUAL
Пол ЖЕНСКИ
Боја БЕЛА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 100% ВИСКОЗА


Слични производи

Sačuvano u omiljne
КОШУЛИ 219720_WT
2.990 МКД
Големина
XS-S
M-L
Sačuvano u omiljne
КОШУЛИ HB50530260 100
9.890 МКД
Големина
34
36
38
40
Sačuvano u omiljne
КОШУЛИ HB50496339 100
6.490 МКД
Големина
36
38
40
Sačuvano u omiljne
КОШУЛИ 216457_WT
2.290 МКД
Sačuvano u omiljne
КОШУЛИ 218459_WT
1.690 МКД
Големина
XS-S
M-L
Sačuvano u omiljne
КОШУЛИ 67008644-02
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
КОШУЛИ 67039033-05
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
КОШУЛИ 67048638-02
2.290 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
КОШУЛИ 4927026-96
2.490 МКД
Големина
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
КОШУЛИ 219744_WT
2.290 МКД
Големина
XS-S
M-L
Sačuvano u omiljne
КОШУЛИ 67037123-01
2.490 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
КОШУЛИ 67037121-01
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
0 МКД
4.990 МКД
4.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1