Барај
%
×
Elevate your style with Mango
КОШУЛА
КОШУЛА
КОШУЛА
КОШУЛА
КОШУЛА
КОШУЛА
КОШУЛА
КОШУЛА
MANGO

КОШУЛА

Шифра на артикл: 57092515-85
Šifra proizvođača: 57092515
1.490 МКД
990 МКД
990 МКД
Заштеда: 500 МКД

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции кои се пресметуваат во кошничка

Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
 • XXL
  XXL
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија КОШУЛИ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја РОЗОВА
Сезона FW23 ЕСЕН ЗИМА 2023
Состав 100% ПОЛИЕСТЕР

Слични производи

Sačuvano u omiljne
КОШУЛИ 67085722-83
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
КОШУЛИ 67085722-88
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
КОШУЛИ 67034034-83
2.290 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
КОШУЛИ 218748_PK
2.690 МКД
Големина
XS-S
M-L
Sačuvano u omiljne
КОШУЛИ 67034044-88
1.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
КОШУЛИ 67054046-87
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
КОШУЛИ 6797709-77
1.990 МКД
Големина
34
36
38
40
42
Sačuvano u omiljne
КОШУЛИ 67093261-85
1.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
КОШУЛИ 213553_PK
941 МКД
Заштеда -55%
1.045 МКД
2.090 МКД
Sačuvano u omiljne
КОШУЛИ 6796581-70
955 МКД
Заштеда -52%
1.194 МКД
1.990 МКД
Големина
34
36
38
40
42