Барај
%
×
MANGO - BRING COLORS TO YOUR LIFE!
КОСТИМ ЗА КАПЕЊЕ
КОСТИМ ЗА КАПЕЊЕ
КОСТИМ ЗА КАПЕЊЕ
КОСТИМ ЗА КАПЕЊЕ
КОСТИМ ЗА КАПЕЊЕ
КОСТИМ ЗА КАПЕЊЕ
MANGO

КОСТИМ ЗА КАПЕЊЕ

Шифра на артикл: 67076334-52
Šifra proizvođača: 67076334
1.290 МКД
1.290 МКД
1.290 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • 5 Години (110 cm)
  5 Години (110 cm)
 • 7 Години (122cm)
  7 Години (122cm)
 • 9 Години (134cm)
  9 Години (134cm)
 • 12 Години (152cm)
  12 Години (152cm)
 • 13-14 Години (164 cm)
  13-14 Години (164 cm)
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија КОСТИМИ ЗА КАПЕЊЕ
Бренд MANGO
Пол МОМЧИЊА
Боја СИНА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 28% ПОЛИЕСТЕР 72% ПАМУК ПОСТАВА: 100% ПОЛИЕСТЕР

1.290 МКД
1.290 МКД
1.290 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1