Барај
%
×
MANGO - BRING COLORS TO YOUR LIFE!
КОСТИМ ЗА КАПЕЊЕ
КОСТИМ ЗА КАПЕЊЕ
КОСТИМ ЗА КАПЕЊЕ
КОСТИМ ЗА КАПЕЊЕ
КОСТИМ ЗА КАПЕЊЕ
КОСТИМ ЗА КАПЕЊЕ
КОСТИМ ЗА КАПЕЊЕ
КОСТИМ ЗА КАПЕЊЕ
MANGO

КОСТИМ ЗА КАПЕЊЕ

Шифра на артикл: 67066339-56
Šifra proizvođača: 67066339
990 МКД
990 МКД
990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Последно парче
Провери достапност
  • 3-4 Години
    3-4 Години
  • 9-18 Месеци
    9-18 Месеци
  • 18-36 Месеци
    18-36 Месеци
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија КОСТИМИ ЗА КАПЕЊЕ
Бренд MANGO
Пол БЕБЕ МОМЧИЊА
Боја ТЕГЕТ
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 100% ПОЛИЕСТЕР ПОСТАВА: 100% ПОЛИЕСТЕР

990 МКД
990 МКД
990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1