Барај
%
×
MANGO - BRING COLORS TO YOUR LIFE!
КОСТИМ ЗА КАПЕЊЕ
КОСТИМ ЗА КАПЕЊЕ
КОСТИМ ЗА КАПЕЊЕ
КОСТИМ ЗА КАПЕЊЕ
КОСТИМ ЗА КАПЕЊЕ
КОСТИМ ЗА КАПЕЊЕ
КОСТИМ ЗА КАПЕЊЕ
КОСТИМ ЗА КАПЕЊЕ
MANGO

КОСТИМ ЗА КАПЕЊЕ

Шифра на артикл: 67096011-45
Šifra proizvođača: 67096011
790 МКД
790 МКД
790 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • 3-4 Години
    3-4 Години
  • 9-18 Месеци
    9-18 Месеци
  • 18-36 Месеци
    18-36 Месеци
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија КОСТИМИ ЗА КАПЕЊЕ
Бренд MANGO
Пол БЕБЕ ДЕВОЈЧИЊА
Боја ЗЕЛЕНА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 82% ПОЛИЕСТЕР 18% ЕЛАСТИН ПОСТАВА: 100% ПОЛИАМИД

790 МКД
790 МКД
790 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1