Барај
%
×
Okaidi new collection
КОСТИМ ЗА КАПЕЊЕ ДОЛЕН ДЕЛ
КОСТИМ ЗА КАПЕЊЕ ДОЛЕН ДЕЛ
КОСТИМ ЗА КАПЕЊЕ ДОЛЕН ДЕЛ
КОСТИМ ЗА КАПЕЊЕ ДОЛЕН ДЕЛ
КОСТИМ ЗА КАПЕЊЕ ДОЛЕН ДЕЛ
КОСТИМ ЗА КАПЕЊЕ ДОЛЕН ДЕЛ
КОСТИМ ЗА КАПЕЊЕ ДОЛЕН ДЕЛ
КОСТИМ ЗА КАПЕЊЕ ДОЛЕН ДЕЛ
MANGO

КОСТИМ ЗА КАПЕЊЕ ДОЛЕН ДЕЛ

Шифра на артикл: 67024016-36
Šifra proizvođača: 67024016
990 МКД
990 МКД
792 МКД
Заштеда: 198 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија КОСТИМ ЗА КАПЕЊЕ ДОЛЕН ДЕЛ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја МАСЛИНЕСТА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 16% ЕЛАСТИН 84% ПОЛИАМИД ПОСТАВА: 92% ПОЛИЕСТЕР 08% ЕЛАСТИН

Слични производи

990 МКД
990 МКД
792 МКД
Заштеда: 198 МКД
Извести ме за попуст
2
1