Барај
%
×
PERFECT EVERYDAY OUTFIT WITH REPLAY
КИЛОТИ
CALVIN KLEIN JEANS

КИЛОТИ

Шифра на артикл: CK0000F3786E-100
0 МКД
1.690 МКД
1.690 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија КИЛОТИ
Бренд CALVIN KLEIN JEANS
Пол ЖЕНСКИ
Боја БЕЛА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 53% ПАМУК 35% МОДАЛ 12% ЕЛАСТИН

Слични производи

Sačuvano u omiljne
КИЛОТИ 5127372-96
990 МКД
Големина
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
КИЛОТИ 0877647-96
490 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
КИЛОТИ 4217560-96
690 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
КИЛОТИ 4302073-99
790 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
КИЛОТИ HB50515200 120
1.272 МКД
Заштеда -20%
1.590 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
КИЛОТИ 0877630-97
490 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
КИЛОТИ 4987299-99
483 МКД
Заштеда -30%
690 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
КИЛОТИ 4987302-99
553 МКД
Заштеда -30%
790 МКД
Големина
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
КИЛОТИ 4987308-99
790 МКД
Големина
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
КИЛОТИ 4217547-96
474 МКД
Заштеда -40%
790 МКД
Големина
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
КИЛОТИ 8327296-03
790 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
КИЛОТИ 8327293-03
690 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
0 МКД
1.690 МКД
1.690 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1