Барај
%
×
Elevate your style with Mango
КАРМИН ЗА УСНИ
КАРМИН ЗА УСНИ
КАРМИН ЗА УСНИ
КАРМИН ЗА УСНИ

КАРМИН ЗА УСНИ

Шифра на артикл: KKM130204044327A
Šifra proizvođača: KM000000167
Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија КАРМИН ЗА УСНИ
Пол ЖЕНСКИ
Боја КРЕМ
Сезона KIKO Continuity
Состав ОЗНАЧЕН НА АРТИКЛОТ, ПОГЛЕДАЈ ПОД СОСТАВ
Нијанса 327 Warm Nude