Барај
КАПА
КАПА
КАПА
КАПА
КАПА
КАПА
PARFOIS

КАПА

Шифра на артикл: 164877_NV
490 МКД
990 МКД
396 МКД
Заштеда: 594 МКД
Извести ме за попуст
Последно парче
Провери достапност
  • U
    *
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија КАПИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја ТЕГЕТ
Состав 60%Полиестер, 40%Волна

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи