Барај
%
×
Forever denim with replay
КАПА
КАПА
КАПА
КАПА
BOSS

КАПА

Шифра на артикл: 50508983-001
Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија КАПИ
Бренд BOSS
Пол МАШКИ
Боја ЦРНА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 100% РЕЦИКЛИРАН ПОЛИЕСТЕР

Слични производи

Sačuvano u omiljne
КАПИ HB50513388 001
2.690 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ HB50513365 001
2.390 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ HB50496033 002
2.390 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ 50515749-001
4.490 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ CKK50K511807-0GQ
2.590 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ CKK50K511806-BEH
2.990 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ CKK50K511550-BEH
3.390 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ 50495128-002
2.990 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ THAM0AM12139-BDS
3.490 МКД
Големина
0
UNI
Sačuvano u omiljne
КАПИ THAM0AM12022-BDS
3.490 МКД
Големина
0
UNI
Sačuvano u omiljne
КАПИ HB50506061 001
3.290 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ HB50508460 001
3.990 МКД