Барај
%
×
Get your Replay

The search for something more!

КАПА
КАПА
КАПА
КАПА
КАПА
КАПА
PARFOIS

КАПА

Шифра на артикл: 203776_OR
1.190 МКД
1.190 МКД
1.190 МКД
Заштеда: -0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНО
    U
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија КАПИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја ПОРТОКАЛОВА
Сезона SS23 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 23
Состав Лице: 40%Вискоза, 60%Полиестер

Trenutno nema komentara
1.190 МКД
1.190 МКД
1.190 МКД
Заштеда: -0 МКД
Извести ме за попуст
2
1