Барај
%
×
Elevate your style with Mango
КАПА
КАПА
КАПА
КАПА
MANGO

КАПА

Шифра на артикл: 47040164-94
Šifra proizvođača: 47040164
Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија КАПИ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја СИВА
Сезона SS23 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 23
Состав 90% ВОЛНА 10% ПОЛИАМИД

Слични производи

Sačuvano u omiljne
КАПИ SDW9010167A-C24
1.290 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ 214416_GY
1.190 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ 194335_GY
790 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ 171022_GY
790 МКД