Барај
%
×
Elevate your style with Mango
КАПА
КАПА
КАПА
КАПА
КАПА
КАПА
PARFOIS

КАПА

Шифра на артикл: 201542_PU
Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНО
    U
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија КАПИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја ВИОЛЕТОВА
Сезона SS23 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 23
Состав ЛИЦЕ: 100%ПОЛИАМИД

Слични производи

Sačuvano u omiljne
КАПИ 2015421PU
1.112 МКД
Заштеда -20%
1.390 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ 212465_PU
476 МКД
Заштеда -60%
595 МКД
1.190 МКД