Барај
%
×
slow morning - women'secret
КАПА
КАПА
КАПА
КАПА
BOSS

КАПА

Шифра на артикл: 50477332-001
Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија КАПИ
Бренд BOSS
Пол МАШКИ
Боја ЦРНА
Сезона Online Only FW
Состав 100% ПАМУК

Слични производи

Sačuvano u omiljne
КАПИ HB50506061 001
3.290 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ 50508002-001
3.990 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ HB50506194 001
6.990 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ 50508983-001
3.790 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ THAM0AM11510-BDS
3.143 МКД
Заштеда -30%
4.490 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ HB50506202 001
2.990 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ THAM0AM11690-BDS
2.233 МКД
Заштеда -30%
3.190 МКД