Барај
%
×
Elevate your style with Mango
КАПА
GUESS

КАПА

Шифра на артикл: GSS014255
Isbn: W2BZ19Z31Q0-F9P8
Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија КАПИ
Бренд GUESS
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона Online Only FW
Состав 45% МЕТАЛИЗИРАНО 25% АЛПАКА 15% ВОЛНА

Слични производи

Sačuvano u omiljne
КАПИ 67094025-99
990 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ 67084025-99
990 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ HB50506222 001
3.290 МКД
Големина
L/XL
S/M
Sačuvano u omiljne
КАПИ SDW9010173A-12A
1.890 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ SDW9010167A-02A
1.290 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ 4387691-01
1.590 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ 213179_BK
792 МКД
Заштеда -20%
990 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ 213245_BK
1.432 МКД
Заштеда -20%
1.790 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ 212463_BK
792 МКД
Заштеда -20%
990 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ 211349_BK
476 МКД
Заштеда -60%
595 МКД
1.190 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ 194335_BK
632 МКД
Заштеда -20%
790 МКД